Wieliczka Trasa górnicza

Wieliczka Trasa górnicza

  Wieliczka

  około 4h

  najczęściej sugerowana 9:00am, możliwe inne godziny

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter

  od 189 PLN


informacje Informacje

Trasa górnicza to bardzo ciekawa propozycja dla tych z Państwa, którzy chcą poznać kopalnię, z dotychczas niedostępnej dla turystów strony. Zwiedzanie odbywa się w grupach maksymalnie 20 osobowych.

Trasa górnicza jest półtorakilometrowa i odbywa się w z przewodnikiem w języku angielskim lub polskim. Przed rozpoczęciem zwiedzania każdy z turystów zostaje wyposażony w kombinezon górniczy, kask, lampę górniczą oraz przechodzi szkolenie dotyczące korzystania ze sprzętu górniczego. Warto dodać, że zwiedzanie w tej formie jest dostępne dla osób, które ukończyły 10 rok życia, ze względu na zwiększony wysiłek fizyczny.

lista Szczegóły wycieczki

Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce i zwiedzanie jej trasa górniczą znajduje się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR: To wycieczka skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów. Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą niewątpliwym atutem tej wersji wycieczki jest możliwość zwiedzania podziemi Kopalni z prywatnym przewodnikiem. W tym przypadku bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji z conajmniej 1 dniowym wyprzedzeniem, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną elastyczność z uwagi na duże zainteresowanie jakim cieszy się Trasa Górnicza. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie wymaga dodatkowej opłaty, do nabycia przed rozpoczęciem zwiedzania.
  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia , bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. Na trasie w Kopalni przez cały rok niezmiennie panuje temperatura 14-16C.
  • zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań w rzypadku gorszej pogody oraz wygodnych butów.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull)do wyboru dla każdego uczestnika podczas rezerwacji wycieczki.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770