Rafting Klasyczny

RAFTING KLASYCZNY (PRIVATE TOUR)

  Sromowce Niżne

  minimum 7h, zwykle około 9h

  najczęściej sugerowana 9:00am, możliwe inne godziny

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter  

  już od 119pln 


Informacje

Spływ Dunajcem to niewątpliwie jedna z najlepszych form zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego. Jest to połączenie podziwiania górskiego krajobrazu i wyśmienita forma relaksu, która pozwala na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwie formy tej wycieczki: klasyczną i aktywną, o tej drugiej więcej informacji znajdą Państwo w zakładce pod hasłem Spływ Dunajcem Aktywny. Spływ Dunajcem w wersji klasycznej to jedna z wygodniejszych form zwiedzania Pienińskiego Parku. Tradycja organizowania spływów sięga 1832 roku. Przygodę ze spływem rozpoczynamy w Sromowcach Niżnych, gdzie znajduje się parking, informacja oraz sklep z pamiątkami. Łodzie odpływają po zebraniu grupy 10 osób. Oryginalną pamiątką ze spływu jest zdjęcie, które można zamówić u flisaka wsiadając do łodzi, a odebrać po zakończonym spływie. Długość trasy to około 18 km a czas trwania spływu to około 2 godziny. Po zakończonym spływie nasz kierowca odbierze Państwa i będą mogli Państwo zdecydować się na czas wolny lub zwiedzanie zamku w Niedzicy.

Szczegóły wycieczki

Spływ Dunajcem w wersji klasycznej, znajduję się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR:
To wycieczka skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów. Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą niewątpliwym atutem tej wersji jest możliwość zwiedzania pobliskich miejsc takich jak na przykład zamek w Czorsztynie. W tym przypadku bardzo prosimy o poinformowanie nas o chęci rozbudowania tej wycieczki w formularzu rezerwacyjnym podczas jej rezerwowania. Dokonywanie rezerwacji możliwe jest z jednodniowym wyprzedzeniem, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną elastyczność z uwagi na duże zainteresowanie jakim cieszy się Spływ z Flisakami. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór - prosimy jedynie również o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych nieprzemakalnych ubrań oraz wygodnych butów.
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • firma wyposaży również auto którym będą Państwo podróżować w zestaw ręczników na wypadek zamoczenia się któregoś z uczestników spływu
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.
  • jest możliwe za dodatkową opłatą zarezerwowanie również przewodnika oprowadzającego na miejscu w danym języku. Oprowadzanie zwykle trwa około do 2 godzin i obejmuje centrum oraz pobliską okolicę Krościenka jak również może to być zamek w pobliskim Czorsztynie - program zwiedzania uzgadniamy indywidualnie dopasowując się do Państwa

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770