Wizyta w lokalnej winnicy

WIZYTA W LOKALNEJ WINNICY

  Kresy

   około 3,0h

  sugerujemy popołudniową ale możliwe inne godziny, również poranne czy przedpopołudniowe

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter

  od ... PLN za osobę


informacje Informacje

Wizyta w lokalnej winnicy okazuje sie być doskonałym i ciekawym pomysłem aby spędzić popołudniowe godziny. Winnica Kresy położona jest na terenie polskiej Jury, zaledwie 20 kilometrów od Krakowa, w miejscu, w którym 160 milionów lat temu było jurajskie morze. Kamienista i gliniasta gleba służy za doskonałe siedlisko dla powstawania tych wyjątkowych win. Możecie tutaj także obejrzeć eksponaty geologiczne świadczące o prehistorycznej przeszłości tego miejsca.

Podczas zwiedzania winnicy dowiedzą się Państwo nie tylko o jej historii ale również zobaczą cały proces powstawania wina. Kolejnym elementem wycieczki jest degustacja win. Winnica Kresy wytwarza sposobem ekologicznym wina białe, różowe i czerwone. W ofercie , są również wyjątkowe, wina pomarańczowe, czyli długo macerowane wina z jasnych owoców. Wina z winnicy KRESY charakteryzują się przede wszystkim mineralnością, którą zawdzięczają podłożu na którym przyszło im rosnąć i dojrzewać. W szerszej opcji jest również możliwość degustacji lokalnych kozich serów, wędlin czy pierogów. Latem i jesienią, proponujemy również spróbowanie pysznych domowych ciast z owoców rosnących w tamtejszym ogrodzie. Wizyta w lokalnej winnicy Kresy to idealne zakończenie idealnego dnia.

lista Szczegóły wycieczki

Wizyta w lokalnej Winnicy znajduje się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR:
To wycieczka skierowana do szukającej najlepszych lokalnych smaków grupy turystów.
Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb.
Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą. Niewątpliwym atutem 
tej wycieczki jest zawarta w cenie degustacja lokalnych trunków wysokiej jakości, powstałych z zachowaniem najwyższych standardów. Dodatkowo polecamy zamówić:

 • talerz serów regionalnych 100 gr - 20,00 zł;
 • deska serów regionalnych 200 gr - 40,00 zł;
 • talerz wędlin regionalnych 100 gr - 15,00 zł;
 • deska wędlin regionalnych 200 gr - 30,00 zł.

 W przypadku tej wycieczki bardzo prosimy o 
dokonywanie rezerwacji z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną elastyczność z uwagi na duże zainteresowanie jakim cieszy się Winnica. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie. 
Za dopłatą oferujemy również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia lub wieczór jednak prosimy o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w indywidualnie dopasować ofertę do Państwa potrzeb.

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

 • na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
 • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
 • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
 • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań oraz wygodnych butów .
 • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą do samochodu, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
 • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.
 • osoby mogące brać udział w degustacji win muszą mieś skończone 18 lat
 • dodatkowe lokalne wędliny i sery są osobno płatne, w winnicy można zakupić wino również we własnym zakresie

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770