Termy Bukovina

Termy Bukovina (PRIVATE TOUR)

  Łagiewniki, Kalwaria Zebrzydowska oraz Wadowice

   minimum 8h, zwykle około 10h

  najczęściej sugerowana 9:00am, możliwe inne godziny 

  Volkswagen Caravelle, Multivan T5/T6, dla większych grup: Mercedes Sprinter 

  już od 229 PLN


informacje Informacje

Miejsce, które jest przykładem najlepiej wykorzystanego daru natury, jakim są wody termalne. Termy Bukovina to miejsce, u podnóża samych Tatr, które gwarantuje wszystkim  niezapomnianą zabawę i błogi wypoczynek. 
Wody termalne dla Term Bukovina wydobywane są z głębokości 2400 m. Ze względu na wysoką mineralizację, woda termalna jest bogata w mikroelementy i pierwiastki, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Mają bardzo dobry wpływ na skórę, łagodzą stany zapalne.

lista Szczegóły wycieczki

Dzień na Basenach Termalnych Bukovina znajduję się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR:
To spersonalizowana forma wycieczki skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb.
Możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki oraz prywatnego komfortowego samochodu wysokiej klasy z kierowcą tylko do Państwa dyspozycji, będzie niewątpliwym atutem tej wersji. Czas wolny na miejscu, który pozwoli się Państwu dostatecznie odprężyć i zrelaksować będzie umilać niezapomniany widok na Tatry.
Na miejscu znajdą Państwo baseny, zjeżdzalnie, saunarium, tężnie solankową, ciekawą lokalną gastronomię, spa&wellness. Dodatkowo dla chętnych na nocleg, apartamenty na terenie kompleksu.
Po powrocie do Krakowa nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce. Może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór bądź popołudnie lub w inne ciekawe miejsce, których w Krakowie zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy po skończonej wycieczce lub odbiór następnego dnia z term gdyż istnieje możliwość rezerwacji noclegu - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

gwiazdkaPozwól nam zasugerować wam pełen dzień z nami, do tej wycieczki można dołączyć również:

 • Grand City Tour
 • muzeum O.Schindlera
 • zwiedzanie zamku na Wawelu
 • Kopalnia soli Wieliczka
 • Zakopane
 • Spływ dunajcem Aktywny
 • Spływ Dunajcem Klasyczny
 • Park rozrywki Energylandia

i wiele innych, zapytania o łączenie wycieczek w jednym dniu prosimy przesyłać mailem.
Dobierz drugą wycieczkę i zgarnij zniżkę.

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

 • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
 • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
 • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
 • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. Temperatura basenów wacha sie między 26'-36'C, temperatura powietrza w Bukowinie i w okolicach z uwagi klimat górski, jest z regóły o około 3 stopnie celcjusza niższa niż w Krakowie.
 • pakiet wejściówek który jest cenie wycieczki obejmuje między innymi przygotowane dla Państwa ręczniki, firma wyposaży również auto którym będą Państwo podróżować w zestaw ręczników na wypadek większego ich zapotrzebowania.
 • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
 • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770