Park Wodny

Park Wodny

  Kraków

  minimum 5h, zwykle około 10h

  najczęściej sugerowana 9:00am, możliwe inne godziny również popołudniowe

  Volkswagen Caravelle,Multivan T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter

  od 119 PLN


informacje Informacje

W samym Krakowie znajduje się miejsce, które gwarantuje wszystkim niezapomnianą zabawę i błogi wypoczynek. Baseny Parku Wodnego w Krakowie mają temperaturę między 29-32C. W kompleksie znajdziemy również sauny suche oraz parowe, 8 jacuzzi solankowych, studnię lodową czy siłownię wodną. Dla młodszych przewidziano 8 zjeżdzalni, rwącą rzekę czy ściankę wspinaczkową a dla zupełnie małych zainteresowanych spędzeniem tu czasu dostępny jest brodzik z wyspą piratów. Park czynny jest codziennie w godzinach od 8:00 do 22:00 niemal przez cały rok. Chcących się miło zrelaksować tuż nie opodal centrum Krakowa serdecznie zapraszamy!

lista Szczegóły wycieczki

Dzień na Basenach Parku Wodnego w Krakowie znajduje się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR: To spersonalizowana forma wycieczki skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki oraz prywatnego komfortowego samochodu wysokiej klasy z kierowcą tylko do Państwa dyspozycji, będzie niewątpliwym atutem tej wersji. Czas wolny na miejscu, pozwoli się Państwu dostatecznie odprężyć i zrelaksować. Na miejscu znajdą Państwo baseny,saunarium,centrum fitness,siłownię,ciekawą lokalną gastronomię,spa oraz strefę dla dzieci. Po powrocie do centrum Krakowa nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce. Może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór bądź popołudnie lub w inne ciekawe miejsce, których w Krakowie zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy po skończonej wycieczce lub odbiór następnego dnia z term gdyż istnieje możliwość rezerwacji noclegu - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. Temperatura basenów wacha się między 29 - 32*C .
  • firma wyposaży również auto którym będą Państwo podróżować w zestaw ręczników na wypadek zamoczenia się któregoś z uczestników spływu
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770