Rafting Aktywny

RAFTING AKTYWNY (PRIVATE TOUR)

  Sromowce Niżne

  minimum 7h, zwykle około 9h

  najczęściej sugerowana 9:00am, możliwe inne godziny

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter  

  już od 149pln 


Informacje

Spływ Dunajcem to niewątpliwie jedna z najlepszych form zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego. Jest to połączenie podziwiania górskiego krajobrazu i wyśmienita forma relaksu, która pozwala na ucieczkę od wielkomiejskiego zgiełku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwie formy tej wycieczki: klasyczną i aktywną, o tej drugiej więcej informacji znajdą Państwo w zakładce pod hasłem Spływ Dunajcem Klasyczny. Spływ Dunajcem w wersji aktywnej to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy chcą połączyć podziwianie pienińskiego krajobrazu z aktywnym wypoczynkiem i dozą adrenaliny. Spływ odbywa się na każdym poziomie zaawansowania, po uprzednim przeszkoleniu i wyposażniu w profesjonalny sprzęt. Spływ odbywa się oczywiście pod okiem instruktora. Spływamy kajakami lub pontonami - do wyboru podczas dokonywania rezerwacji. Trasa spływu to około 18 km: zaczyna się podobnie jak wersja klasyczna, w Sromowcach Niżnych, a kończy się w Krościenku Nad Dunajcem. Atrakcja ta dostępna jest dla turystów indywidualnych (min. 2 osoby) oraz dla większych grup. Atrakcja ta dostępna jest od 1 kwietnia do 31 października.

Szczegóły wycieczki

Spływ Dunajcem w wersji aktywnej, znajduję się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR:
To wycieczka skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów. Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą niewątpliwym atutem tej wersji jest możliwość zwiedzania pobliskich miejsc takich jak na przykład zamek w Czorsztynie lub po zakończeniu spływu spędzenie czasu w parku linowym który dostarczy również ciekawych doznań co spływ. W tym przypadku bardzo prosimy o poinformowanie nas o chęci rozbudowania tej wycieczki w formularzu rezerwacyjnym podczas jej rezerwowania. Dokonywanie rezerwacji możliwe jest z jednodniowym wyprzedzeniem, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną elastyczność z uwagi na duże zainteresowanie jakim cieszy się Spływ Dunajcem. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór - prosimy jedynie również o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań oraz wygodnych butów .
  • firma wyposaży również auto którym będą Państwo podróżować w zestaw ręczników na wypadek zamoczenia się któregoś z uczestników spływu
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia. Istnieje za dodatkową połatą zamówienie usługi filmowania czy zdjęć z wyprawy
  • zakończenie spływu ma miejsce w parku linowym który również za dodatkową opłatą może bybyć dodatkową atrakcją dnia - prosimy zainteresowanych o taką informację w "dodatkowych informacjach" swojej rezerwacji

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770