Nowa Huta

Nowa Huta

  Kraków(dzielnica Nowa Huta)

   około 90min

  zwykle około 12:30am

  Minivan Volkswagen T6

  od 129 PLN za osobę


informacje Informacje

Nowa Huta - to wycieczka która oprowadzi Pańswa przez historię miasta związaną z czasem Komunizmu w Krakowie.
Podczas zwiedzania podróżujemy komfortowym minivanem z kierowcą mówiącym po angielsku, słuchając nagrań w wybranym wcześniej języku. Nagrania dostępne w 7 językach opowiadają ciekawą historię oraz wiele ciekawostek związaną z odwiedzanymi miejscami na trasie. 
Nie mamy nic przeciwko upałowi ani deszczowej pogodzie. W samochodach posiadamy pełne wyposażenie na każdą pogodę.

lista Szczegóły wycieczki

Wycieczka dostępna w dwóch opcjach:
BEST VALUE TOUR 
Wycieczka w tej opcji trwa około 90 minut. Czas odbioru gości z hotelu czy też z naszego biura szacujemy na godzinę około 12.30am co daje nam powrót na godzinę 13.00 – 14.00. Zwiedzanie odbywa się w grupach maksymalnie 8 osobowych z audioprzewodnikiem w wybranym wcześniej języku.
Jest to najczęściej wybierana przez turystów opcja zwiedzania miasta, cena zawiera odbiór z miejsca pobytu lub naszego biura, zwiedzanie z profesjonalnym audio przewodnikiem w wybranym języku (Polskim, Angielskim, Francuskim, Niemieckim, Rosyjskim, Włoskim lub Hiszpańskim), napój oraz transport do Swojego hotelu/Apartamentu na terenie Krakowa.

Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje, istnieje też możliwość pozostania na ostatnim przystanku na naszej trasie tj. muzeum lotnictwa i zwiedzenie tego pełnego historii miejsca we własnym zakresie – powrót wówczas do centrum można odbyć np. tramwajem lub innym środkiem poblicznego transportu – 
muzeum jest bardzo dobrze skomunikowane ze starą częścią miasta, powrót może zająć nie więcej niż 20 minut. Opcja ta dostępna jest za dopłatą w postaci biletów wstępu na teren muzeum.
 Można również dopłacić za dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór – prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

CUSTOM MADE TOUR

Jest to rodzaj wycieczki dostosowanej do potrzeb klienta szukającego bardziej wyszukanej propozycji. W tym przypadku, klienci będą mieli do dyspozycji swojego kierowcę i samochód co pozwoli im na przykład na zatrzymanie się po drodze w jakimś miejscu na dłużej czy w wybranej restauracji na objad. Opcja ta umożliwia start o dowolnie wybranej wcześniej przez Państwa godzinie czy dodanie do wycieczki własnych pomysłów/rozwiązań bez uzależnienia od grupy zorganizowanej gdzie trzeba brać 
pod uwagę pewien zaplanowany schemat zwiedzania.
Custom Made pozwala Państwu zachować wpływ na czas trwania wycieczki, istnieje możliwość zostania dłużej w wybranym miejscu na trasie aby dowiedzieć się czegoś jeszcze więcej na temat historii lub chociażby pozwolić sobie na zrobienie większej ilości zdjęć. 
Po skończonym zwiedzaniu, nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie, może to być wyszukana restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór/popołudnie lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje.

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull)do wyboru dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi.
  • W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań oraz wygodnych butów .
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy. 
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.
  • krótka przerwa i  możliwość skorzystania z toalety pojawia się po około 45 minutach na trasie. 

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770