Termy Chochołów

Termy Chochołów

  Chochołów

  minimum 8h, zwykle około 10h

  najczęściej sugerowana 9:00am, możliwe inne godziny 

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter  

  już od 229 PLN


informacje Informacje

Miejsce, które jest przykładem najlepiej wykorzystanego daru natury, jakim są wody termalne. Termy Chochołów to miejsce, u podnóża samych Tatr, które gwarantuje wszystkim niezapomnianą zabawę i błogi wypoczynek.

Wody termalne dla Term CHochołów wydobywane są z dużej głębokości. Ze względu na wysoką mineralizację, woda termalna jest bogata w mikroelementy i pierwiastki, które pozytwynie wpływają na nasz organizm. Mają bardzo dobry wpływ na skórę, łagodzą stany zapalne.

lista Szczegóły wycieczki

Dzień na Basenach Termalnych Chochołów znajduję się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR: To spersonalizowana forma wycieczki skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki oraz prywatnego komfortowego samochodu wysokiej klasy z kierowcą tylko do Państwa dyspozycji, będzie niewątpliwym atutem tej wersji. Czas wolny na miejscu, który pozwoli się Państwu dostatecznie odprężyć i zrelaksować będzie umilać niezapomniany widok na Tatry. Na miejscu znajdą Państwo baseny,saunarium,centrum fitness,siłownię,ciekawą lokalną gastronomię,spa oraz strefę dla dzieci. Dodatkowo dla chętnych na nocleg, apartamenty na terenie kopleksu. Po powrocie do Krakowa nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce. Może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór bądź popołudnie lub w inne ciekawe miejsce, których w Krakowie zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy po skończonej wycieczce lub odbiór następnego dnia z term gdyż istnieje możliwość rezerwacji noclegu - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. Temperatura basenów wacha sie między 32'-36'C, temperatura powietrza w Chochołowie i w okolicach z uwagi klimat górski, jest z regóły o około 3 stopnie celcjusza niższa niż w Krakowie.
  • pakiet wejściówek który jest cenie wycieczki obejmuje między innymi przygotowane dla Państwa ręczniki, firma wyposaży również auto którym będą Państwo podróżować w zestaw ręczników na wypadek większego ich zapotrzebowania.
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770