Energylandia Park Rozrywki

ENERGYLANDIA Park Rozrywki

  Zator

  minimum 6h, zwykle około 10h

  najczęściej sugerowana 8:00am, możliwe inne godziny

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter 

  już od 179pln 


Informacje

Kraków można odkrywać na wiele sposobów. Urokliwe uliczki, klimatyczne kawiarnie i restauracje to nie wszystko. Całodniowa wycieczka do największego w Polsce Parku Rozrywki pozwoli poczuć adrenalinę na wielu ekstremalnych atrakcjach i dać upust naszym emocjom na licznych Roller Coasterach. Cały Park Rozrywki podzielony jest na poczególne strefy, tak więc mamy: strefę ekstremalną( rollercoastery, ogromne huśtawki i wiele innych) Water Park oraz strefa familijna wraz z Bajkolandią. Dla zgłodniałych na miejscu dostępna również strefa gastronomiczna. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, życzymy Państwu udanej zabawy.

lista Szczegóły wycieczki

Wycieczka do Energylandii znajduję się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR: To wycieczka skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów. Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą niewątpliwym atutem tej wersji jest możliwość zwiększenia ilości czasu na miejscu. Prosimy jedynie o poinformowaniu o tym kierowcy. Wycieczka odbywa się naszymi samochodami z na pokładzie. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań.

Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań oraz wygodnych butów .
  • firma wyposaży również auto którym będą Państwo podróżować w zestaw ręczników na wypadek zamoczenia się któregoś z uczestników - na terenie kompleksu znajduje sie bowiem strefa basenowa
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770