Gokarty Sulechów

Gokarty Sulechów

  Sulechów

  minimum 3h

  najczęściej sugerowana popołudniowa, możliwe inne godziny, również poranne czy przedpopołudniowe

  Volkswagen Caravelle,Multivan T5/T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter 

  od 149 PLN


informacje Informacje

Niezapomniane doznania jakie przynosi możliwość pościgania się w gronie znajomych zwinnymi gokartami. Dostępne do wyboru dla Państwa mamy dwa tory. Ten o którym tutaj mowa, mieści się pod Krakowem w niewielkiej miejscowości Sulechów. Wąski, ciasny z wieloma zakrętami i nawrotami, doskonały dla mniejszych grup. Ścigając się na nim mamy mało miejsca do wyprzedzania, jazda po nim przypominać może uliczną przygodę F1 w Monte Carlo lub odcinek specjalny dla samochodów ścigających się w serii WRC zlokalizowany w samym środku miasta. Tor nie wybacza dużej ilości błędów i nie pozwala na wiele odważnych manewrów, miejscami szybki lub kręty - da Państwu wiele satysfakcji z jazdy. Będzie dobrym wyborem w przypadku mniejszej liczby zainteresowanych lub dla osób już mających za sobą parę przygód z Kartingiem. Drugie miejsce do ścigania zlokalizowane jest bliżej centrum Krakowa - po więcej szczegółów z nim związanych prosimy przenieść się do zakładki GOKARTY KRAKÓW.

lista Szczegóły wycieczki

Wizyta na torze kartingowym znajduje się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR:
To wycieczka skierowana do najbardziej wymagającej grupy turystów. Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą niewątpliwym atutem tej wersji wycieczki jest możliwość dobrania na miejscu większej liczby okrążeń w miarę dostępności toru. W przypadku tej wycieczki bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji z conajmniej 1 dniowym wyprzedzeniem, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną elastyczność z uwagi na duże zainteresowanie jakim cieszą się Gokarty w naszej okolicy. Wycieczkom rezerwowanym w tym samym dniu będziemy przydzielać możliwe dostępne godziny między już zarezerwowanymi wcześniej. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja, w której będą mogli Państwo spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w Krakowie których zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań oraz wygodnych butów do jazdy gokartem . Tory kartingowe z którymi współpracujemy mieszczą się w ogrzewanych dużych halach, dzięki czemu dostepność ich mamy przez cały rok.
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia. Istnieje za dopłatą możliwość nagrania filmików przez obsugę toru.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770