Bungee

Bungee

  Kraków

  około 1,5h lub dłużej w zależności od liczby uczestników

  najczęściej sugerowana popołudniowa, możliwe inne godziny, również poranne czy przedpopołudniowe

  Volkswagen Caravelle,Multivan T6,dla większych grup: Mercedes Sprinter

  już od 209 PLN


informacje Informacje

Tym z Państwa którym na przykład park rozrywki Energylandia dostarczył za mało ekstremalnych doznań zapraszamy na niecodzienne przezycie jakim jest skok na Bungee. Stojąc na dole większość osób twierdzi że nie odczuwa strachu przed skokiem. Będąc jednak juz na górze, stojąc na progu 70cio-metrowej wysokości, spora liczba naszych klientów zmienia zdanie. Mimo tego jednak mniej niż 1% osób rezygnuje ze skoku. Zapraszamy na sprawdzenie tej tezy.

lista Szczegóły wycieczki

Skok na Bungee znajduje się w ofercie wycieczek PRIVATE TOUR:
To wycieczka skierowana do najbardziej wymagającej i odważnej grupy turystów. Jest to spersonalizowana forma wycieczki, podczas której dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Oprócz możliwości wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia wycieczki, prywatnego komfortowego samochodu najwyższej klasy z kierowcą niewątpliwym atutem tej wersji wycieczki jest możliwość dobrania na miejscu większej liczby skoków - w miarę potrzeby:) . W przypadku tej wycieczki bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji z conajmniej 1 dniowym wyprzedzeniem, ponieważ tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełną elastyczność z uwagi na duże zainteresowanie jakim cieszą się skoki na Bungee. Skokom rezerwowanym w tym samym dniu będziemy przydzielać możliwe dostępne godziny. Po skończonej wycieczce nasz kierowca odwiezie Państwa w wybrane miejsce w Krakowie może to być ciekawa restauracja czy pub, gdzie będą mogli Państwo dać opaść emocjom i spędzić miły wieczór lub inne ciekawe miejsce w centrum miasta których zdecydowanie nie brakuje. Opcja ta za dopłatą oferuje również dyspozycje kierowcy na dalszą część dnia bądź wieczór - prosimy jedynie o taką informację w treści rezerwacji abyśmy mogli w pełni indywidualnie dopasować ofertę do Państwa zapotrzebowań

praktyczne wskazówki Praktyczne wskazówki

  • przez cały czas na pokładach naszych samochodów dostępne jest darmowe wifi.
  • zalecamy wybranie w opcjach dodatkowych drugiego śniadania, będącego doskonałym dopełnieniem naszej oferty, sycący, pełen zdrowych składników lunch-box w sześciu wersjach do wyboru, będzie doskonałym rozwiązaniem w podróży.
  • przez cały rok serwujemy Państwu darmowe napoje(do wyboru: woda gazowana/niegazowana, Coca-Cola, Pepsi, Red Bull) dla każdego uczestnika podczas wycieczki.
  • wycieczka możliwa w każdy dzien tygodnia, bez względu na pogodę. W przypadku deszczowej aury, dysponujemy parasolami oraz pelerynami przeciwdeszczowymi. W przypadku gorszej pogody zalecamy zabranie ze sobą cieplejszych ubrań oraz wygodnych butów .
  • Jeśli mają Państwo ze sobą większy bagaż, istnieje możliwość bezpiecznego pozostawienia go w naszej przechowalni bagażu w biurze lub zabrania go ze sobą gdzie będzie również bezpieczny w samochodzie, na życzenie klienta firma może wypożyczyć na czas wycieczki "saszetkę" na podręczne rzeczy.
  • fotografowanie i filmowanie nie wymaga zezwolenia. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość nagrania kamerką GoPro oraz wykonanie zdjęć ze skoku przez obsługę Bungee.

POWRÓT ZAMÓW

 

 

Pogoda

meteoblue

TripAdvisor

Kontakt

CRACOW LOCAL TOURS
Biuro: Biuro: Rynek Główny 30
31-010 Kraków
INFORMACJA & REZERWACJA:
E-mail: cracowlocaltours@gmail.com

ZADZWOŃ TERAZ +48 500 750 770